Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SatursSimmer AwardsLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet

 

 pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
morrrgene
Gold User
morrrgene


Female
Number of posts : 2161
Age : 32
Sims2 EP : university, nightlife, business, pets, seasons
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue160 / 100160 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Sasniegumi : pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Trophy10 Simmer Next Top Model winner
Registration date : 11.02.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 2:05 am

Pirmāmkārtām gribēju pateikt, ka izrakos cauri gandrīz visām Problēma!!; daudz problēmu..; help!; HELP!!!; kā var?! u.c. diskusijām un nekur neatradu detalizētu pamācību kā lejuplādēt un palaist spēli. atceros, ka reiz sen sen atpakaļ zaubere bija tā, kas man pilnīgi sīki un detalizēti visu bija uzrakstījusi, ko un kā, bet nu nav te vairs tā posta! nav!! tā nu gribēju sākt ar pamata punktiem, ko, kā darīt katram iesācējam, kas izdomā jautāt mūžīgos jautājumus par lejuplādi un palaišanu. Tai skaitā man Very Happy

Tātad šajā pamācībā parādīšu, kā var lejuplādēt The Sims2 un citas papildpakas, jeb pielikumus.

1. Dodāmies uz http://www.utorrent.com un lejuplādējam jaunāko utorrent versiju, pēc tam kad lejuplādējam ieinstelējam to.
2.Dodamies uz http://www.outlaw.lv un reģistrējamies [nekas šajā dzīvē nav par velti, tākā nežēlo 2 Ls - tas ir tā vērts]
3. Ielogojiamies un spiežam uz torrents Bilde
4. Meklēšanā ierakstām The Sims2 Pack.
5. Jāatveras logam kur ir pirmais torrents ir The Sims2 Pack ar apaļu zelta zīmīti.
6. Atveram vaļa torrentu un spiežam lejuplādēt, atveram vaļā uz utorrent.
7. Atverās maziņš lodziņš kur jaizvēlās ko mēs velamies lejuplādēt, un kur saglabāt spēles. Pie save as atzīmējam kur saglabāt failus, pie Torrent Contents kur jāatzīme ķekši, atzīmējam spēles kuras vēlamies lejuplādēt, viss vienkāršāk spiest Select None un pēc tam saķeksēt visus tos failos ko vēlies lejuplādēt. Piemēram ja velos lejuplādēt The Sims2 Seasons tad es protams atzīmešus nosaukumus kur ir rakstīts The Sims2 Seasons, kad atzīmeju spiedīšu ok.
8.Kad esam lejuplādējuši spēli dodamies uz google un rakstam Daemon Tools download
9. Lejulādējam Daemon Tools un ieinstelējam.
10. Tagad dodamies uz vietu kur saglabājām spēli un teorētiski jābūt mapei ar spēles nosaukumu un iekšā māpē jabūt daudz failiem, kas ir atveram uz WinRaR.
11. Atveram vienu WinRaR failu un iekšā jābūt vel vienam WinRaR failam, ar to failu kas ir iekšā izceļam arā kādā mapē. Kad WinRaR beidz pārvietot tad pie pulksteņa spiežam ar labo taustiņu uz Bilde šī attēla.
Tad braucam līdz Virtual CD/DVD Room/Device 0/Mount Image/ Atverās mazs logs un šajā logā aizbrauc līdz izceltajam failam ko izcēlām no winrar, un divreiz uzspiežam. Šajā gadijumā ja nemaldos tad tas ir ISO.
12. Atverās Instalācija, ieinstelējam spēli un beigās ieliekam Crack Ko parasti var atrast Google, vai izceltajā winrar faila.


informācija no http://thesims-forums.lv/viewtopic.php?f=134&t=862&st=0&sk=t&sd=a

???
Un tagad iemesls, kāpēc es netieku uz priekšu - es vnk nezinu, kas tālāk jādara un esmu izmēģinājusi visādīgi, bet sapratu, ka nav manai iztēlei pa spēkam spēli palaist Very Happy esmu nonākusi līdz tam, kad man ir izveidota The sims 2 bon voyage spēles ikona un es varu palaist spēli līdz erroram, ka man jāievieto disks. Man ir tas .iso fails, kas skaitās tas bon voyage cracks noseivots vienā mapē, bet es nesaprotu, kurā vietā man viņš jābāž un, kas tieši man ir jāizdara, lai spēle tiktu palaista? Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
greta
Neighborhood Star
greta


Female
Number of posts : 1052
Age : 30
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Registration date : 30.06.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 3:19 pm

vot to es ar nezinu, un vispār es nevau atrast seasons cracku.
es iepriekš the sims 2 craku ieliku TSBin mapē, un aizgāja.
Atpakaļ uz augšu Go down
morrrgene
Gold User
morrrgene


Female
Number of posts : 2161
Age : 32
Sims2 EP : university, nightlife, business, pets, seasons
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue160 / 100160 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Sasniegumi : pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Trophy10 Simmer Next Top Model winner
Registration date : 11.02.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 3:37 pm

ieprovē šiten http://www.gamerbeef.com/downloads-file-89-details.html

es pamēģināšu ar to TSBin mapi, a viņš jāliek ir tajā izveidotā sims 2 bon voyage TSBinā? jo, kad es cenšos to izdarīt viņš man saka, ka ķip tur neko nevar mainīt, jo tas skaitās, kā rakstīts cd.. nu aptuveni tā.
Atpakaļ uz augšu Go down
greta
Neighborhood Star
greta


Female
Number of posts : 1052
Age : 30
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Registration date : 30.06.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 3:44 pm

man nekādi nesanāk nokačāt to craku. kāds nevar pa skype atsūtīt? Very Happy
nujā, es liku un man aizgāja.
Atpakaļ uz augšu Go down
kriselt
Simville Vice president
kriselt


Male
Number of posts : 2605
Age : 31
Sims2 EP : nav norādīts
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue70 / 10070 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Registration date : 19.07.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 5:06 pm

aha. crack jāliek ieinstalētās EP TSbin mapē. Smile
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.unlimitedsims.com
ironija
Storytelling Master
ironija


Female
Number of posts : 1694
Age : 28
Sims2 EP : nav norādīts
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue50 / 10050 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Registration date : 10.02.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 5:09 pm

TSBin mapē crack ir jāliek(vismaz man ir) iekš - c:/program files/ea games/TAVA PAKA/TSBin Wink un kad saka, ka tāds fails jau ir, spied, lai dublicē pāri.
es izmantoju bitcomet un btjunkie.org. man nav outlava konts. :]

edit:kriselt pasteidzās ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://s12.invisionfree.com/mklubinjsh
morrrgene
Gold User
morrrgene


Female
Number of posts : 2161
Age : 32
Sims2 EP : university, nightlife, business, pets, seasons
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue160 / 100160 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Sasniegumi : pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Trophy10 Simmer Next Top Model winner
Registration date : 11.02.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 5:50 pm

pāldies Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
greta
Neighborhood Star
greta


Female
Number of posts : 1052
Age : 30
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue0 / 1000 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Registration date : 30.06.07

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 7:52 pm

es ieliku, bet man ar to cracku neiet. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
laurasindija
Seniors
laurasindija


Number of posts : 209
Age : 31
Sims2 EP : Visi , pilnigi visi!
iPoints :
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Left_bar_bleue8 / 1008 / 100pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Right_bar_bleue

Registration date : 17.04.08

pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1Svētdena Augusts 17, 2008 8:15 pm

Crack nav jaliek, ja ir free time, caur to , palaiz visus sims 2 pakas. Smile
Ceru ka pareizi sapratu!
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Empty
PostTēma: Re: pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana   pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana Icon_minitime1

Atpakaļ uz augšu Go down
 
pamācība - spēles lejuplāde un instalēšana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sims2 Gaming :: Pamācības-
Pāriet uz: